(ФОТО) Гавазова и Велевска ја надминаа Мадона

By

Фолк-пејачките Елена Велевска и Сузана Гавазова настапија на фолк-фестивалот „Роса“. И двете во сличен и секси изглед го привлекоа вниманието на јавноста, а дека се поддржуваат, докажаа и со фотографија на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

И двете пејачки се решиле на мрежеста варијанта, па и едната и другата во комбинацијата ги вметнале хулахопките со крупна мрежа.

Деколтето ја прави приказната повпечатлива, а гардеробата личи на костим, и затоа во овој стил многумина коментираат дека фолк-пејачките потсетуваат на поп-иконата Мадона.

„Време е естрадата да добие поинаква димензија и вистински квалитети“, напишала Елена Велевска под фотографијата што ја сподели.

Велевска и Гавазова одамна важат за фолк-пејачки што привлекуваат внимание и со стилот на облекување и со фолк-хитовите.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak DARLING in the FRANXX Episode 17

animes online My Hero Academia (Dub)

animefreaks website AnimeFreak My Hero Academia Season 3 (Dub)

Tokyo Ghoul Episode 4

anime freaks website AnimeFreak Horimiya

tải go88