(Фото) Газето на Сузана Гавазова пак заврши на „Инстаграм“

By

Фолк-пејачката Сузана Гавазова пак направи метеж на „Инстаграм“. По објавувањето фотографија во полутанга и високи потпетици на базен, не престануваат коментарите колку е секси и згодна. „Добро газе“, „Бомба си“, „Најдоброто од Македонија“, „Убавица, ти нема рамна“, ѝ пишуваат фановите. Пејачката ова лето го поминува на базен, па често објавува фотографии во бикини.

Инаку, Сузана во моментот е актуелна со песната „Бум, бум“, која има речиси 6 милиони прегледи за неколку месеци. Таа најави и дека набргу ќе промовира нова песна.

 

Ќе ви се допадне