(Фото) Калиопи под хауба

Поп-ѕвездата Калиопи Букле ретко споделува приватни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат таа ги развесели фановите, па им покажа како изгледа под хауба за сушење на фризер.

Пејачката сосе фризерскиот третман ги собра симпатиите, а нејзините обожаватели ја пофалија дека одлично изгледа. Калиопи изминатиов период целосно е посветена на настапи надвор од земјава.

Scroll to Top