(Фото) Калиопи со родителите во Истанбул

By

Поп-ѕвездата Калиопи постојано споделува свои фотографии и видеа на социјалните мрежи, но скоро никогаш не објавува приватни семејни фотографии. Таа неодамна на својот инстаграм-профил објави стара фотографија на која е сликана со родителите во Истанбул.

Црно-белата фотка е стара околу 40 години, а Калиопи е мало девојче. Таа и нејзините родители се фотографирани пред џамијата Аја Софија, една од најпознатите џамии во Истанбул. Пејачката на сликата напиша „Моите родители и јас во Истанбул“ и се присети на детството.

Ќе ви се допадне

The Undertaker and the Dog Episode Full

Website https://wcostream.cc: Watch Panda-Z: The Robonimation wcostream Episode 30 wcostream spongebob

AnimeKisa: Space Pirate Captain Harlock (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in watch animes

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team (https://animedao.nl/m/zgrx) Episode 12

Gogoanimelol yolasite: https://gogoanimelol.yolasite.com/

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/animefreakws