(Фото) Катарина и Цобе заљубени на Маврово

By

Топ-моделот Катарина Ивановска ужива во љубовта со Цобе. Иако ретко објавува слики со него, таа неодамна на „Инстаграм“ сподели заедничка романтична слика од Маврово. Двојката има куќа таму, па одат често со синот Вања и ќерката Кира. Моделот не крие дека сакаат да го поминуваат времето таму, семејно или со пријатели, па преку социјалните мрежи таа постојано објавува видеа и слики од забавата на Маврово.

Ќе ви се допадне