(Фото) Ќерката на Тамара запеа

By

Хана, ќерката на Тамара Тодевска, запеа на промоцијата на „ДНК“. Таа се качи на бината на која Лила Стојановска ја водеше промоцијата, го зеде микрофонот и запеа по свое пред сите гости. И Тамара се пофали дека Хана е музикална и дека тргнала по нејзините стапки, па и таа ја сподели сликата од настапот на својот инстаграм-профил.

Пејачката од пријателите и следбениците на „Инстаграм“ доби многу лајкови и бројни коментари дека Хана го наследила семејниот музички ген.

Тамара неодамна објави дека е бремена вторпат и дека со сопругот Александар се пресреќни што Хана ќе добие брат или сестра.

Ќе ви се допадне

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02 at Funimation funimation digital copy

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode Preview at website https://animefreak.ws amine freak tv