(Фото) Кристина Димитријевска ко Карлеуша гола во танга бордаше на Шапка

By

Манекенката Кристина Димитријевска се соблече на Попова Шапка во бела танга. Таа не криеше дека се забавува и покрај студот и на социјалните мрежи објави неколку фотографии со штица за бордање. Се пошегува дека тоа што го прави е нелегално, а фановите ја прашаа дали се фолира и се слика за фотосесија или стварно борда.

„Облечи се, ќе настинеш“, „Ќе го стопиш снегот“, ѝ коментираа на „Инстаграм“.

Имаше и такви што ја споредија со Јелена Карлеуша, која неодамна беше на Копаоник, објавуваше фотографии како борда и вози моторна санка во танга.

(Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

 

 

 

Ќе ви се допадне

Redo of Healer Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more tower of god gogoanime

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team (https://animeflix.nl/m/1lY2) Episode 3 at ANIMEFLIX animeflix the promised neverland