(ФОТО) Лила Филиповска на одмор во Валенсија

Лила Филиповска замина на одмор во Шпанија. Позната водителка се пофали со фотографии дека е на одмор во Валенсија, на својот фејсбук профил. „Солта во коси, ветер да ги носи“, напиша таа на фотката.

Покрај сончањето и капењето во Средоземното море, Лила секоја прилика ја користи за прошетките по улиците како и знаменитостите во Валенсија

Scroll to Top