(Фото) Лила шета со телохранители

By

Пет мажи ја чуваат познатата водителка Лила Филиповска на свадба во хотелот „Александар палас“, се пофали таа. Водителката на својот инстаграм-профил објави заедничката фотографија со неколку свои пријатели, гости на свадбата, па се пошегува дека има згодни телохранители.

dobivaj vesti na viber

Лила, облечена во кус црн фустан и светкави сандали, објави и неколку видеа додека пее и игра на забавата, а обожавателите ја пофалија дека како и секогаш, изгледа одлично и знае да се дотера.

Водителката, која е една од најпопуларните инстаграм-инфлуенсерки кај нас, со своите обожаватели споделува се што прави во текот на денот. Таа рекламира храна, патувања, накит, облека. Откако неодамна се сликаше како пробува бурми, некои од фановите ѝ искоментираа дека треба да престане да фолира за пари.

(Фото) Лила за пари фолира на Инстаграм  

Ќе ви се допадне

anime streaming. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanimeio Naruto

Naruto: Shippuden (Dub) Episode 492

watch anime online That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

GoGoAnime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

GoGoAnime Tokyo Ghoul

tải go88