(Фото) Лука ужива додека се бања – Јоце Панов го покажа синот

By

Поп-пејачот Јоце Панов, кој пред скоро осум месеци стана татко, објави слика од синот Лука. Пејачот скоро и да не објавува негови фотографии на социјалните мрежи. Бебето ужива додека се бања, а тоа го забележаа и неговите пријатели. Тие му пишаа дека Лука личи на него, ама и дека „очите му светкаат од радост“.

Лука е прво дете на Јоце и неговата сопруга Марина. Тие се венчаа лани летото, а претходно беа десет години во врска.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Tokyo Revengers

4Anime Black Clover

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

watch anime dub Boruto: Naruto Next Generations

4Anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train