(Фото) Луксузна торта за Аделина, роденденот во изолација

By

Поп-пејачката Аделина Тахири славеше роденден. Таа наполни 28 години. Аделина се пофали на социјалните мрежи како во изолација го прославила роденденот. Елегантна торта и златни балони, беа дел од домашната атмосфера. Пејачката е во брак со адвокатот Серјожа Марков и го имаат сон Јон.

 

Ќе ви се допадне