(Фото) Љупка сака еротски пози

By

Модната блогерка Љупка Митрова пак ги возбуди своите следбеници на „Инстаграм“. Таа сподели две нови фотографии од Грција, каде веќе неколку дена е на летување. На едната позира седната на камен, а на другата фотографија блогерката е во вода. Нејзините фанови секогаш имаат комплименти за неа, па на социјалните мрежи коментираат дека овој пат и за двете слики „избрала да биде заводлива и дека позите ѝ биле еротски“. Љупка подолго време е во врска со Дарко Спејко и важат за транспарентна двојка, па често на социјалните мрежи споделуваат заеднички провокативни фотографии.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне

tải sunwin

tải sunwin apk

sun win

sunwin club

sun win