(Фото) Мелита секси во црна чипка

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ објави слика со црн чипкан фустан на „Инстаграм“ и ги собра комплиментите за изгледот. „Гориш“, „Заведуваш со поглед“, „Секси“ ѝ коментираа фановите на сликата направена во кола. Мелита секогаш знае како да привлече внимание. Таа периодов беше во Охрид, па секојдневно објавуваше слики и видеа од одморот.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime kissanime: Watch Boku no Hero Academia 5th Season Episode 1

WCOStream dubbed anime: The Misfit of Demon King Academy (Dub) (https://wcostream.cc/m/j7d8) Episode 13