(Фото) Мелита секси во црна чипка

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ објави слика со црн чипкан фустан на „Инстаграм“ и ги собра комплиментите за изгледот. „Гориш“, „Заведуваш со поглед“, „Секси“ ѝ коментираа фановите на сликата направена во кола. Мелита секогаш знае како да привлече внимание. Таа периодов беше во Охрид, па секојдневно објавуваше слики и видеа од одморот.

Ќе ви се допадне