(ФОТО) Милена Антовска со најжешкиот труднички фустан досега

Милена Антовска иако ситно брои до породувањето сепак се уште редовно ја гледаме на ТВ екраните.

Таа блеска во текот на целата бременост и постојано се појавува во нови соодветни стајлинзи.

Деновиве водителката се појави во црвено-бело фустанче кое го истакна нејзиното стомаче, но и долгите нозе. Фановите коментираа дека таа зрачи со сексапил дури и ви поодминатата бременост.

Scroll to Top