(ФОТО) Од кого се сокри Каролина Гочева?

Популарната македонска убавица повторно ги изненади своите фанови со фотка, на која се гледа како со косата го има покриено половина лице.

Дали пејачката сака да испрати некаква порака и кон кого е наменета оваа фотка, засега не е познато, но како и да е, на истата доби лајкови и и еден грст пофалби за нејзината убвина.

#sundaymorning

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Scroll to Top