(Фото) Панчо си го гушна Амди Бајрам

By

Панчо од ДНК се пофали дека е во друштво на Амди Бајрам и напиша дека пратеникот бил негов човек. Фотографијата ја објави вчера, за време на гласањето на референдумот.

„Гарант мојот човек Амди е малер за референдумов #прц“, напиша Панчо. Раперот го привлече вниманието со сликата, па меѓу многуте коментари беше и „Панчо, рапот ти е катастрофа, ама борбата ти е македонска. Почнуваш да ми се допаѓаш!“

Ќе ви се допадне

KissAnime: Juden Chan Recharged anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime boku no hero academia

H2 (https://animedao.nl/m/nmXM) Episode 41

AnimeBee: Neon Genesis Evangelion: Death & Rebirth (Dub v2) (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to animebee

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Youmagine: https://www.youmagine.com/kissanimemx/designs

Bibsonomy: https://www.bibsonomy.org/user/animefreakws