(Фото) По Дани, и Биба Додева има кратка коса: Пандемијата влијае на имиџот на пејачките

By

Познатата македонска поп пејачка и хумана невладина активистка, Биба Додева, сподели фотографија, на која се гледа дека ја скратила косата, но и дека ја променила бојата.

„Време е за кратка коса. Ок. И плава“, напиша Додева под фотографијата.

„Жените во менопауза прават чудни работи. Можеш да ја смениш својата коса, но не и твојот мозок“, додаде Биба.

Пејачката лани есента го промовираше својот нов студиски албум, „Незаборавни“, во кој преработи 11 македонски евергрини, а се најдоа и нејзините песни, со кои настапи на „Охрид-фест“ и „Макфест“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Biba Dodeva (@bbdodeva)


`

(Фото) Дани се потстрижа кратко и е сосема поинаква со новата фризура

Ќе ви се допадне

4Anime animes online: Watch Attack on Titan Final Season Episode 9 (https://4anime.biz/m/8VEB/ep-9)

ANIMEFLIX animeflix sailor moon: My Hero Academia 3 (Dub) Episode 25