(Фото) Полноќни страсти на Стефан од „Некст тајм“

By

Стефан Филиповски од дуото „Некст тајм“ повторно покажа дека возењето мотори му е страст. Пејачот, кој веќе неколку години има мотор, на инстаграм-профилот објави слика и напиша: „Полноќно возење“.

Освен што го вози низ Скопје, Стефан со моторот патува и низ Македонија. Тој често објавува фотографии од овие патувања. Фановите, пак, се со поделени мислења. Едни му коментираат дека „добро му стои“, а други дека „моторот е опасен, па да внимава секојпат кога ќе се качи на него“.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven.pro dubbed anime

AnimeBee: Eikyuu Kazoku anime episode Full online free at https://animebee.to online anime

Website https://4anime.biz: Watch Cells at Work! CODE BLACK! 4anime Episode 13 anime stream

Onegai☆Twins: Natsu wa Owaranai (https://animedao.nl/m/XR2) Episode Full

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/kissanimemx

Prsync: http://prsync.com/animefreak/