(Фото) Се смали шефот на дипломатијата

By

Шефот на дипломатијата, Никола Димитров, беше во Музејот на илузии заедно со својот син. „Малиот“ татко наспроти „големиот“ син, беше вистинска забава за министерот, кој фотографијата ја сподели на Фејсбук и напиша „Големи и мали“. Димитров ги собра симпатииите со сликата, па многумина му коментираа: „Политичар без дух, џабе е политичар“. Шефот на дипломатијата често споделува приватни фотографии на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

WCOStream mickey and the roadster racers wcostream: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://wcostream.cc/m/488n) Episode 12

AnimeHeaven animehaven: SK8 the Infinity (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Y6ej) Episode 8