(Фото) Секси Сани ги провоцира обожавателите

By

Фолк-пејачката Сани Апостоловска во жолт секси фустан со длабоко деколте повторно го привлече вниманието на јавноста. Таа се пофали дека носи креација на модното студио „Ал Апарел“ и покрај фотографијата напиша дека е на забава во еден скопски ресторан.

Пејачката, која се породи лани летото, брзо се врати на музиката и на настапите по кафеаните. Сани важи за една од оние фолк-пејачки кои секогаш привлекуваат внимание, а обожавателите најчесто ѝ коментираат дека и кога е разголена, тоа е секси, умерено и со вкус.

Сани на социјалните мрежи постојано објавува слики и видеа од своите настапи, а често се дружи и со своите колешки, па не заборава да сподели фотографии и од нивните заеднички излегувања.

(Фото) Фолк-пејачките завршија во ноќен клуб

Ќе ви се допадне

anime websites. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak So I'm a Spider, So What?

AnimeFreak Death Note (Dub)

watch anime free How NOT to Summon a Demon Lord Ω

anime stream Attack on Titan (Dub)

Attack on Titan Season 3 Part 2