ФОТО: Што и недостига во моментов на Каролина?

By

Каролина на Инстаграм постира фотографија на која јасно дава до знаење што и недостига во моментов!

dobivaj vesti na viber

I miss this American beauty 🌹❤️#goingthrougholdpics #throwbackmonday #lalaland

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Ќе ви се допадне