ФОТО: Со кого летуваше нашиот херој Лука Циндриќ во Куба?

По напорната сезона, Лука го заслужи овој одмор. Еден од најдобрите ракометари на Вардар и еден од најзаслужните што нашиот шампион се искачи на европскиот ракометен трон одмара на Куба.

dobivaj vesti na viber

Се разбира заедно со неговата понежна половинa. По напорната сезона, Лука го заслужи овој одмор.

[URIS id=356992]

Scroll to Top