(ФОТО) Спенџарска се раскомоти на -4

By

Познатата водителка Јелена Спенџарска, секогаш изненадува со фотографии на социјалните мрежи. Овој пат таа снимала фотосесија за еден бутик, па се пофали како одело снимањето.

Јелена вели дека фотографирањето било на -4 Целзиусови степени, но ладното време и снегот кој падна вчера во Скопје, не ја спречија да биде секси .

Јелена пред два месеци го сврте вниманието на јавноста, заради  фотографиите со Абдија, со кого била заедно во ски центарот Боровец. Иако ја поврзуваа дека се двојка, таа во изјава за „Репортер“, рече дека се одамна другари, и дека , покрај Абдија , цело друштво биле тогаш на Боровец.

Ќе ви се допадне