(ФОТО) Спенџарска се соблече

By

Водителката Јелена Спенџарска отиде на продолжен викенд во Грција. Топлото време ја измами водителката да го облече костимот за капење и да легне на песокот. Таа се пофали и на социјалните мрежи со две фотографии.

На едната покажа дека знае како се ужива покрај морето, а на другата пак чекаше да и го донесат пијалокот.

Спенџарска често споделува фотографии на социјалните мрежи, и речиси секогаш добива комплиметни од обожавателите.

Ќе ви се допадне