(Фото) Спенџарска во бикини кани на утринско кафе

By

Водителката Јелена Спенџарска го користи продолжениот викенд и топлото време да ужива во Грција. Таа веќе неколку дена објавува фотографии од својот мини одмор. На последната слика Јелена е фотографирана како го пие утринско кафе на плажа.

dobivaj vesti na viber

Нејзините пријатели и следбеници освен што ѝ дадоа комплименти за изгледот, велејќи дека е „жешка“ и „секси бомба“, ја прашаа дали се и тие поканети на утринско кафе со неа. Некои дури и се пошегуваа дека сепак најубаво друштво ѝ е гуменото фламинго што Јелена го искористила како послужавник за кафето.

Ќе ви се допадне

anime website. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime online My Hero Academia Season 5 (Dub)

anime websites Naruto: Shippuden (Dub)

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 2 (Dub)

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24

anime to watch ANIMEFLIX One-Punch Man

tải go88