(Фото) Стефан Величковски на Босфор ја побара водителката Ана за жена

By

Ѕвездата на „Гранд“, Стефан Величковски, ја побара за жена водителката Ана Николовска, со која беше во врска. Таа се пофали со прстенот со кој пејачот ѝ ја побара раката во Истанбул, Турција.

„Моето најубаво добро утро и најубавата добра ноќ, те сакам бесконечно“, напиша Величковски, кој чинот на барање на раката го направи на Босфор.

За потсетување, Стефан беше дел од шоуто на „Гранд“ и во 2019 година, поради големиот број обврски, тој се натпреваруваше во шоуто три години и рече дека имал одлична соработка со жирито и неговите ментори. Ана е позната по емисијата „Квадрат“ преку која дава идеи како да ги уредите вашите домови.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Armitage III: Poly-Matrix (Dub) anime episode 1-a online free at https://animeflv.uk watch anime free

Website https://animefreak.ws: Watch Shakugan no Shana III (Final) Specials animefreak Episode 2 watch anime online

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

One Piece Special: Adventure in the Ocean's Navel (https://animekisa.in/m/d9bV) Episode Full

Yo-kai Watch Shadowside: The Return of the Oni King (https://4anime.biz/m/MXyV) Episode Full