(Фото) Taмара и Катарина: Кафе и пикник во парк

By

Поп-пејачката Тамара Тодевска и топ-моделот Катарина Ивановска заедно го поминаа  денот . Скопскиот градски парк за кафе и дружба со децата се погоди како одличен избор за двете пријателки кои долго време се дружат. Викендов, пак, што помина и двете споделија фотогафии, едната од Охрид, другата од Струга, каде ги поминуваат летните денови.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

anime websites GoGoAnime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

GoGoAnime JUJUTSU KAISEN Episode 18

GoGoAnime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 7

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 12