(Фото) Црвен костим за капење и гол задник: Џесика Палашоска секси на плажа

By

Фолк-пејачката Џесика Палашоска летото го поминува на плажите во Охрид од каде што објавува слики и видеа. Па така, на последната фотка, Џесика е во црвен костим за капење со гол задник, а фановите ја споредија со Памела Андерсон од „Чувари на плажата“. „Те замислувам како трчаш и спасуваш луѓе“, ѝ напишаа во коментарите.

Пејачката е позната по тоа што често оди на егзотични патувања, на Малдиви, Тајланд, Шри Ланка, но заради короната и таа годинава остана во Македонија.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Nobunaga Concerto anime episode 10 online free at https://gogoanime.be gogo anime tv

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Watch Ai Tenchi Muyou! (Dub) Episode 50

AnimeBee: Xian Feng Jian Yu Lu anime episode 70 online free at https://animebee.to anime websites

Starity: https://starity.hu/profil/293399-animeflixnl/

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/gogoanimelol/about-me/