(Фото) Цветен фустан и маската на Фатиме : Судење во време на корона

By

Поранешната специјална јавна обвинителка, Фатиме Фетаи, повторно го привлече вниманието во Кривичниот суд. Што заради стилот, што заради заштитната маска и ракавици.  И нејзината најдобра пријателка Нора, ја пофали на социјалните мрежи.

„Ја коа викам сестра ми е доктор некои чудно ме гледаат. Еве шо е чудно. Па све да ти стои стварно треба да си доктор, да знаеш како„, напиша Нора Шаќири.

 

Ќе ви се допадне