(Фото) Велевска вљубена, страст во рацете на Маријан

By

Фолк-пејачката Елена Велевска ретко споделува фотографии со својот сопруг Маријан. Овој пат таа реши да ги изненади своите обожаватели, па објави заедничка фотографија.

Двојката доби многу комплимети, како „најубави“, „прекрасен пар“, некои, пак, ѝ напишаа дека повторно се вљубила во сопругот.

Елена е во брак со Маријан 10 години и имаа три деца. Во интервју за „Репортер“ таа ни раскажа дека низ сите овие години тој најмногу ја поддржувал во кариерата.

„Да не беше Маријан и да немаше доверба во мене за ова што го работам, до сега сто пати ќе се разведевме. Тој е мојата најголема поддршка“, ни изјави тогаш Велевска.

Двојката десетгодишнината од бракот ја прослави заедно со трите деца со патување низ Европа.

Ќе ви се допадне

4anime tv. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Dragon Ball (Dub)

dubbed anime 4Anime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

4Anime Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 7