(Галерија) Антониа во студио со „2 Бона“, нова песна пред настапот во Белорусија

By

Пејачката Антониа Гиговска снима нова песна со „2 Бона“. Таа објави неколку кратки видеа и слики од студио, но не откри дали песната е дует со популарните Тонито и Марио, или „2 Бона“ направија песна за нејзиниот нов албум. Антониа неодамна најави дека оваа година ќе го промовира нејзиниот прв албум, а пред неколку дена откри и дека ќе ја претставува Македонија на фестивалот „Славјански базар“ во Белосрусија во јули оваа година.

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv shows netflix: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full

AniWatch anime online: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 12