(Галерија) Ретро стил во домот на Калиопи

By

Македонската поп-ѕвезда Калиопи честопати на социјалните мрежи објавува фотографии од својот дом во Скопје. Во домот на Калиопи преовладуваат белата боја и ретро стилот. Таа има големо бело пијано и детали, како семејни фотографии, уметнички слики и сувенири.

dobivaj vesti na viber

View this post on Instagram

Being happy means BEING HAPPY!😊

A post shared by Kaliopi (@kaliopi_official) on

Ќе ви се допадне