(Галерија) Танга и голи гради: Цела естрада на викенд во Охрид

By

Македонските јавни личности се преселија во Охрид. Кој за викенд, кој на летување, оти сезоната веќе почна. По танга, со разголени гради, накит и брендирани асесоари, повеќето од нив преку Инстаграм се пофалија дека уживаат. Едни во кафуле, други на плажа, а трети туристички го разгледуваа градот. Од Каролина и Катарина, Некст тајм и Дарко Димитров, до Тамара и Мелита, нема кој не е дојден.

Охриѓани велат се задоволни. Градот е преполн. Се бараат слободни соби, на плажа не може да се најде место, а и во кафулињата има многу домашни туристи. “Исто како во ’90-те, кога беше шема да се летува во Охрид, па дури и да е заради короната и затворените граници”, се коментира низ градот.

Тамара Тодевска
Елена Стефановска
Мелита Ракичевиќ
Викторија Лоба
Дарко Димитров
Симона Поповска
Никола Перевски Пере (Нокаут)
Мелита Ракичевиќ
Александра Накова
Катарина Ивановска
Влатко Плевнеш (Силви бенд)
Некст тајм
Каролина Гочева
Некст тајм
Роберт Билбилов

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Violence Jack: Slumking (Dub) animeflv Episode Full free anime

Website https://animefreak.ws: Watch THE [email protected] animefreak Episode 25 anime stream

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime official site

Website https://kissanime.mx: Watch They Were Eleven kissanime Episode Full a silent voice kissanime

Ello: https://ello.co/animeflixnl

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/animeflixnl