(Галерија) Каролина и Сандра низ шумите на Пелистер како прави битолчанки

By

Поп-пејачката Каролина Гочева деновиве е во Битола. Освен прошетките во родниот град, таа заедно со сестра си Сандра и внуките дојде на прошетка во Националиот парк Пелистер, од каде што поп-пејачката сподели неколку фотографии. Каролина вееќе неколку месеци ја нема во јавноста, ретко кога објавува фотографии, а поради пандемијата, и таа е во Македонија. Неколку интересни фотографии од фамилијарната дружба на „Инстаграм“ ни го привлекоа вниманието. јавноста. 

View this post on Instagram

Ден исполнет со убавина 💕

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Ќе ви се допадне