Игор во љубовна прегратка со Џина, за инат на Емилија

Актерот и шоумен Игор Џамбазов повторно го украде вниманието на фановите со фотографија со мачката Џина. Глумецот е голем миленик на животни и веќе ја има мачката Емилија Џамбазова – Бавчанска, од која не се двои и често објавува видеа и фотографии со неа.

Игор сега објави нова фотографија со Џина и напиша дека ја објавил за инат на Емилија.

„Во љубовна прегратка со Џина, за инат на Емилија Џамбазова – Бавчанска“, напиша тој.

За потсетување, Игор и неговата девојка Илина периодов живеат во Дојран, а откако отвори „Инстаграм“, тој постојано објавува слики и видеа од своето секојдневие.

(Видео) Игор и Емилија Џамбазова-Бавчанска имаат нов хит

Scroll to Top