Како изгледаа македонските водителки на Моден викенд Скопје

By

Модниот викенд Скопје е еден од омилените настани на македонските јавни личности. Покрај моделите, музичарите, актерите и модните блогери, на Модниот викенд се често присутни и нашите телевизиски водителки.

dobivaj vesti na viber

Овој пат Лила, Ирена, Елена, Јелена и Анастасија објавуваа фотографии и видеа од ревиите за да ги поддржат дизајнерите, но ставија и слики од себе во модните комбинации што ги избрале за модниот настан.

Ќе ви се допадне

sunwin.apk mới nhất

game bài sunwin game bài sunwin game bài sunwin

game sunwin sunwin tài xỉu sunwin web

sunwin tài xỉu game sunwin sunwin.apk mới nhất

sunwin