Кога се сака Вардар и трибините се идеални за свадба!

By

Првенствениот натпревар меѓу Вардар и Силекс од 4. коло во Првата македонска фудбалска лига го одбележаа и прекрасни моменти во второто полувреме… Неверојатни сцени, ретко видени на нашите стадиони!

Факт е дека во домашното првенство Вардар малку привлекува навивачи на трибини… Но, секако за оние неговите најверни навивачи ниту сопствената свадба не може да биде пречка да не се „ѕирне“ дел од натпреварот. Напротив, дури и дел од фото-сесијата е убаво да се реализира на стадион!

(Повеќе на Екипа/ФотоЕкипа)

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Nanocore 2016 Xinnian Tebie Ban animedao Episode Full boku no hero academia animedao

Website https://animeflv.uk: Watch Burglars of Baghdad Castle animeflv Episode Full anime sites

WCOStream: Hello Jadoo anime episode 40 online free at https://wcostream.cc wcostream dragon ball z

The Aurora Episode Full

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak

Wikidot: https://www.wikidot.com/user:info/gogoanimebe