Крвава Едина Муса

By

Со раскрварена уста, рани по лицето и стрели во рака, кошаркарката и фитнес тренер Едина Муса е македонската Лара Крофт, од популарниот филм „Томб Рајдер“, во кој играше Анџелина Џоли.

Новите фотографии, Муса ги споедли на социјалните мрежи, како заштитно лице на скопското кино Синаплекс. „Ве чекам вечер во кино“, стои на фотографиите на Муса.

 

Ќе ви се допадне

online anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime dub Tokyo Revengers

GoGoAnime To Your Eternity Episode 17

watch subbed anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

sites to watch anime Josee, the Tiger and the Fish

GoGoAnime Horimiya (Dub) Episode 4