Лила брендирана од очила до чевли

By

Познатата водителка Лила Филиповска секогаш предизвикува внимание на социјалните мрежи. Таа постојано споделува фотографии, ама не може да не се забележи дека сè што носи на себе е брендирано.

Новата фотографија што ја објави на „Инстаграм“ го потврдува  тоа. Од Гучи до Кензо, од очила до чевли… сè има на себе. Со фотографијата Лила собра комплименти, ама ја потсетија  дека високи чевли подобро ѝ прилегаат од ниски.

Ќе ви се допадне