ЛИЛА ИМА НОВА ЉУБОВ: Водителката на квизот „Се или нешто“ повторно се заљуби!

Популарната македонска водителка Лила Стојановска има нова љубов и тоа го сподели со јавноста.

Иако многумина се излажаа дека Лила ќе го покаже новиот дечко во кого е лудо заљубена, сепак така им откри дека нејзината нова љубов се новите очила марка Фенди (Zeiss Monokl) кои одлично и прилегаат.

Вашето мислење за избраната комбинација го очекува подолу во коментарите.

Scroll to Top