Љупка на Спејко конечно ги покажа ќерките

By

Модната блогерка Љупка Митрова ги покажа ќерките од првиот брак. Таа на својот инстаграм-профил објави неколку фотографии на кои девојчињата се сликани на Матка за нејзиниот роденден. Покрај фотографиите од ќерките таа напиша само „Љубов“. Нејзините пријатели и следбеници ѝ оставија многубројни коментари, а девојчињата ги нарекоа „ѕвездички“ и „убавици“.

Освен од ќерките, Љупка објави и фотографии од Матка, на кои е со Спејко. Двојката одамна не ја крие врската, но ова е веројатно првпат блогерката да објави фотографии од средбите на Дарко со своите деца.

Ќе ви се допадне