Маја Поцевска ќе стане лото-девојка

By

Откако замина од телевизија „Алфа“, водителката Маја Поцевска реши некое време да не се враќа во новинарството. Таа веднаш најде работа во Државна лотарија на Македонија, но таа не вклучуваше јавни настапи. Ама, сега, работите се сменети и Маја наскоро треба да се појави на телевизија во нов проект кој е во соработка со Лотарија.

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime hunter hunter: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) (https://4anime.biz/m/A550) Episode 39

KissAnime one piece stampede kissanime: Dr. Stone (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/YgaY) Episode 24