Марјана го покажа мускулестото тело

By

Популарната лото водителка, Марјана Станојковска уште еднаш изненади со прикачување на една жешка фотка на социјалнтие мрежи.

Ретко кога сме имале можност да ја видиме во вакво издание од теретана. Овој пат русокосата убавица се одлучи да ги покаже мускулите на телото.

 

Марјана објави фотографија како тренира бокс, со раширени нозе, па ги почести обожавателите со нејзиното меѓуножје.

Ќе ви се допадне