Миа Костова на Водици го крштеваше синот Андрија во Охрид

By

Познатата инфлуенсерка и водителка Миа Костова на Водици го кршеваше синот Андрија во Охрид. Таа јa сподели веста на Инстаграм, а објави и фотографија од црквата.

dobivaj vesti na viber

На церемонијата присуствуваше и Тијана Скулиќ, најдобрата другарка на Миа, со која често споделуваат заеднички видеа и фотографии на социјалните мрежи.

 

Инфлуенсерката неодамна објави видео на својот jутјуб-канал, во кое задно со Тијана на хумористичен начин ја прикажаа состојбата во нашиот здравствен систем. Подоцна истото го направија и со администрацијата во Македонија.

(Видео) Цигарaта во уста, карминот на најјако: Миа Костова како главна сестра испрати порака до здравствениот систем

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime online Dragon Ball Super (Dub)

anime websites Dragon Ball Super (Dub)

My Hero Academia Season 3 Episode 21

GoGoAnime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

Tokyo Ghoul Episode 11

tải go88