Османи скрши рака на кошарка

By

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, и висок функционер на ДУИ, си ја скршил раката за време на кампањата.Тој на „Канал 5“ изјави дека раката си ја скршил играјќи кошарка со сопартијците од Гази Баба.

„Паднав сега во текот на кампањата, игравме кошарка со младите од ДУИ Гази Баба. Се лизнав. се лизнав на бетонот и си ја скршив раката“, рекол Османи.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Odin: Photon Space Sailer Starlight anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreak avatar

K-ON! Season 2: Plan! (Dub) Episode Full

The White Whale of Mu Episode 26

Bosco Adventure (https://animepahe.cc/m/OaNE) Episode 26

https://wcostream.cc anime sites