Поранешниот премиер се фати за микрофон – која песна им ја отпеа?!

By

На социјалната мрежа Фејсбук кружи фотографија од поранешниот премиер и денешен претседател на најголемата опозициска партија, Никола Груевски со микрофон во рака.

Поранешниот премиер очигледно одлучил да ги покаже вокалните способности и на пријателите да им отпее нешто.

За нашата редакција не е познато дали станува збор обичен поздрав, за некој македонски евергрин, или песна од соседите кои се “задолжителни“ гости на сите манифестации. Она што е сигурно е дека добро се забавувале.

Ќе ви се допадне

Kaleido Star Episode 51

Website https://animetv.cc: Watch Tokimeki Tonight animetv Episode 34 animetv jp

AnimeBee: Snow Halation anime episode Full online free at https://animebee.to watch animes

Website https://animekisa.in: Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) animekisa Episode 13 animes online

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/animeflixnl

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimebe