Сања Барби со новиот имиџ ја имитира Јелена Карлеуша

By

Македонската фолкерка Сања Барби Цинцева, се охрабри да направи утлра уникатна промена во својот имиц.

Пејачката ја промовираше својата нова скратена и розева фризура, а фотографијата ја промовираше на својот Инстаграм профил.

Интересно е дека ваквата промена кај Барби доаѓа во периодот баш кога ја има и нејзината колешка од Србија, па не е за изненадување ако се каже дека инспирацијата ја земала токму од неа.

 

Долколку види Јеца сигурно нема да и се допадне, но горе- долу таа секојдневно менува нешто на себе, така што оваа розова откачена нијанса на косата, можеби веќе и досадила.

Ќе ви се допадне

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 22 at website https://gogoanime.be. See more cautious hero gogoanime

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III Episode 7 at Crunchyroll vrv free account