Се породи Нора Шаќири

Поранешната водителката и новинар Нора Шаќири стана мајка. Таа на „Фејсбук“ откри дека родила син.

„Добре дојде сине мој Ијан. Ти благодарам Боже“, напиша Нора.

Ова е прво дете на некогашната водителка и на нејзиниот сопруг Марко Марковиќ. Изминатите месеци Нора постојано објавуваше фотографии од бременоста, а пред породувањето неколкупати напиша дека едвај чека да стане мајка.

Scroll to Top