„Се враќам назад“, вели Даниел Кајмакоски по драмaта дека сопругата го труела со кафето

By

По драмата дека сопругата го труела и му ставила нешто во кафето, Даниел Кајмакоски се враќа во нормала. Тој објавува сториња на „Интаграм“, па оние кои го познават велат дека сега е добро.

Даниел објави стори со слика од студио на кое стои: Да паднеш надолу е несреќа, да останеш долу е избор.

Уште едно негово стори од Србија, во Белград, на познатата боемска улица Скадарлија од каде што порача: Се враќам назад каде што се започна.

Кајмакоски во 2015 година, се ожени со Кристина Димитријевска, позната манекенка и Мис Балкан. Но, љубовта кратко траеше, па се разведоа по три години брак, а двојката го има синот Давид.

Неодамна тој заврши во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ откако му се слошило по средбата со поранешната сопруга на која таа му дала кафе, во кое тој се сомнева дека имало недозволени супстанци.

МВР ја потврди веста. Кристина била повикана во полициска станица Тетово, при што ги негирала тврдењата.

 

 

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime free: Watch Naruto: Shippuden Episode 374 (https://aniwatch.pro/m/6Vv/ep-374)

AnimeFreak bleach animefreak: Naruto: Shippuden (Dub) (https://animefreak.ws/m/50Ay) Episode 500