Што прави по полноќ Антониа Гиговска?

By

Младата поп-пејачка Антониа Гиговска снима нов сингл. Таа објави фотографија на која е во студиото на Лазар и Магдалена Цветкоски додека ја снимаат нејзината нова песна. Пејачката за сега не открива повеќе детали за новиот сингл, но гледајќи ја екипата која работи на него, очекуваме да биде одличен, како впрочем и сите песни на Лазар и Ена досега.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime sword art online: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39

4Anime watch anime dub: My Hero Academia (Dub) Episode 13